Ο Σωκράτης όσο περνάει ο καιρός ερωτεύεται όλο και περισσότερο την Κυριακή αλλά οι τσακωμοί στο σπίτι της αγάπης δεν τους αφήνουν να χαρούν τον έρωτά τους!Ο παίκτης κόντρα σε όλα «ανέβασε» φωτογραφία …
Ο Σωκράτης όσο περνάει ο καιρός ερωτεύεται όλο και περισσότερο την Κυριακή αλλά οι τσακωμοί στο σπίτι της αγάπης δεν τους αφήνουν να χαρούν τον έρωτά τους!
Ο παίκτης κόντρα σε όλα «ανέβασε» φωτογραφία τους αγκαλιά στην προσωπική του σελίδα στο instagram κι έγραψε ένα μήνυμα όλο νόημα! Διαβάστε παρακάτω…
«Αυτές οι στιγμές ευτυχίας είναι που χαρίζουν τα αληθινά χαμόγελα !! Αυτό το μουτράκι αξίζει σίγουρα τα καλύτερα !! Ελπίζω να καταφέρω να της τα χαρίσω!!» Δείτε την σχετική ανάρτηση: