Ένα καρφί… σαν ταβανόπροκα πέταξε ο Στέλιος Κρητικός για τον Σώζων Παλαίστρο Χάρο! Ο ίδιος μίλησε στην εκπομπή της Σάσας Σταμάτη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην.. παλιά του αγάπη!Ο ίδιος αναφέρ…
Ένα καρφί… σαν ταβανόπροκα πέταξε ο Στέλιος Κρητικός για τον Σώζων Παλαίστρο Χάρο! Ο ίδιος μίλησε στην εκπομπή της Σάσας Σταμάτη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην.. παλιά του αγάπη!
Ο ίδιος αναφέρθηκε στον πρώην συμπαίκτη του αλλά και στο Survivor 2! Είπε ότι στο παιχνίδι μπήκε γιατί το θέλαν τα παιδιά του αλλά και για οικονομικούς λόγους και κάπου εκεί η Σάσα Σταμάτη έβγαλε την είδηση! Διαβάστε παρακάτω…
«Πάντως με τα αθλήματα μια χαρά τα πήγες» του είπε και ο Στέλιος τόνισε«Τα πήγα καλά μέχρι που τραυματίστηκα! Γιατί δεν με έδιωξε ο Σώζων, έφυγα λόγω τραυματισμού»! Δείτε το σχετικό βίντεο: