Σε πελάγη ευτυχίας πλέει η Δούκισσα Νομικού! Η παρουσιάστρια δύο μήνες μετά τη γέννηση του γιου της έχει ξαναβρεί τη φόρμα της και έχει χάσει όλα της τα κιλά! Σήμερα ανέβασε δύο φωτογραφίες της στο λο…
Σε πελάγη ευτυχίας πλέει η Δούκισσα Νομικού! Η παρουσιάστρια δύο μήνες μετά τη γέννηση του γιου της έχει ξαναβρεί τη φόρμα της και έχει χάσει όλα της τα κιλά!
Σήμερα ανέβασε δύο φωτογραφίες της στο λογαριασμό της στο instagram και πραγματικά έκοψε την ανάσα με τις αναλογίες της! Διαβάστε παρακάτω…
Στην πρώτη φωτογραφία η Δούκισσα εύχεται Καλό μήνα ενώ στη δεύτερη φορώντας ένα καuτό τζιν σορτσάκι γράφει: «Καλό μήνα!!! Καλό καλοκαίρι!!! Η αγαπημένη μου περίοδος μόλις ξεκίνησε!!! Από τη χαρά μου νιώθω ήδη πεταλούδες στο στομάχι μου… και στην τσάντα μου» Δείτε τις αναρτήσεις της: