Την έχουμε αγαπήσει σε πολλές τηλεοπτικές δουλειές και σε ρόλους που έχει αφήσει σίγουρα το δικό της προσωπικό στίγμα.Φέτος συμμετείχε στην «Επιστροφή» του ANT1 αλλά και στο θεατρικό σανίδι με το έργο…
Την έχουμε αγαπήσει σε πολλές τηλεοπτικές δουλειές και σε ρόλους που έχει αφήσει σίγουρα το δικό της προσωπικό στίγμα.
Φέτος συμμετείχε στην «Επιστροφή» του ANT1 αλλά και στο θεατρικό σανίδι με το έργο «Τι τραβάμε και εμείς οι μάνες».
Η Κατερίνα Δημητρόγλου για την οποία γίνεται λόγος, εκτός από ταλαντούχα ηθοποιός, είναι και μια σeξι γυναίκα.
Η ίδια σήμερα ποζάρει με ένα κατακόκκινο μίνι φόρεμα, ενώ έχει πέσει στα 4 επάνω στην σκάλα και μας τρελαίνει με το καuτό μπούστο της τη στάση αλλα κυρίως το βλέμμα της…