Πρώτο επεισόδιο το χθεσινό χωρίς την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και όπως ήταν λογικό το Twitter τα “έβαψε” μαύρα!Η απουσία της Ντινάρας ήταν αισθητή, κάτι που δεν έμεινε ασχολίαστο από τους χρήστες του δ…
Πρώτο επεισόδιο το χθεσινό χωρίς την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και όπως ήταν λογικό το Twitter τα “έβαψε” μαύρα!Η απουσία της Ντινάρας ήταν αισθητή, κάτι που δεν έμεινε ασχολίαστο από τους χρήστες του δ…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…