«Ό,τι να ‘ναι! Σε λίγο θα βγάλουν ότι έχουμε και κανένα εξώγαμο….»Ο Κωνσταντίνος Βασάλος, μίλησε στην κάμερα της εκπομπή Πρω1νό, που βρέθηκε στα παρασκήνια του σόου χόου, Dancing with The Stars. Δια…
«Ό,τι να ‘ναι! Σε λίγο θα βγάλουν ότι έχουμε και κανένα εξώγαμο….»Ο Κωνσταντίνος Βασάλος, μίλησε στην κάμερα της εκπομπή Πρω1νό, που βρέθηκε στα παρασκήνια του σόου χόου, Dancing with The Stars. Δια…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…