Ένας κλασικός χαζομπαμπάς είναι ο Δώρος και το δείχνει με κάθε τρόπο!Ο παίκτης που ξεχώρισε στo Power of Love είναι πλέον εκτός παιχνιδιού και επέστρεψε μόνιμα στη Κύπρο! Διαβάστε παρακάτω…Και όσο η…
Ένας κλασικός χαζομπαμπάς είναι ο Δώρος και το δείχνει με κάθε τρόπο!
Ο παίκτης που ξεχώρισε στo Power of Love είναι πλέον εκτός παιχνιδιού και επέστρεψε μόνιμα στη Κύπρο! Διαβάστε παρακάτω…
Και όσο η Αθηνά του είναι στη Ρωσία εκείνος περνάει όλη την ημέρα του με την οικογένεια του! Η κορούλα του είναι η πρώτη του προτεραιότητα και ο Δώρος την πήρε αγκαλιά και φύγανε για βόλτα! «Καλημέρα κι από μας» έγραψε στη λεζάντα και εμείς… λιώσαμε! Δείτε την ανάρτηση του: