Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος μετά την αποχώρηση του από το Survivor 2 έφτασε επιτέλους Ελλάδα!Στο αεροδρόμιο ήταν και ο αγαπημένος του φίλος Γιάννης Δρυμωνάκος ο οποίος του επιφύλασσε μια υποδοχή υπερπαραγ…
Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος μετά την αποχώρηση του από το Survivor 2 έφτασε επιτέλους Ελλάδα!
Στο αεροδρόμιο ήταν και ο αγαπημένος του φίλος Γιάννης Δρυμωνάκος ο οποίος του επιφύλασσε μια υποδοχή υπερπαραγωγή! Διαβάστε παρακάτω…
Ο Γιάννης του είχε κλείσει ραντεβού σε κομμωτήριο στο Λαγονήσι για να γυρίσει σπίτι του… περιποιημένος και μάλιστα ανέβασε τις φωτογραφίες στα social media! Δείτε τα στιγμιότυπα από την υποδοχή.. υπερπαραγωγή που μας εκανε να κλάψουμε από τα γέλια!