Λένε πως το γούστο είναι υποκειμενικό και πως ο καθένας μπορεί να φοράει ότι θέλει. Πιστεύεται όμως πως αυτή η φράση είναι απόλυτα σωστή; Πολλές φορές έχει αποτύχει η μόδα σε διάφορους τομείς, αλλά θα…
Λένε πως το γούστο είναι υποκειμενικό και πως ο καθένας μπορεί να φοράει ότι θέλει. Πιστεύεται όμως πως αυτή η φράση είναι απόλυτα σωστή; Πολλές φορές έχει αποτύχει η μόδα σε διάφορους τομείς, αλλά θα πίστευε κανείς πως είναι αδύνατο να συμβεί κάτι τέτοιο και με τα μαγιό.
Και όμως είναι δυνατό, όπως αποδεικνύουν και οι φωτογραφίες που θα δείτε παρακάτω. Ευτυχώς, φαίνεται πως οι περισσότεροι από αυτούς έχουν πολύ καλό χιούμορ…
Follow my travels online at http://travel.beiske.com
Επιτέλους Αληθινή Λύση! Χάσε Τώρα 15 Κιλά Μέχρι το Καλοκαίρι!
Ποιο μαγιό σας φάνηκε το πιο τραγικό;