Ο μόνος παίκτης που έδωσε συγχαρητήρια στην Ροδάνθη Καππαρού για τις αποψινές τις επιδόσεις, ήταν ο Νικόλας Αγόρου!Ενώ όλοι οι Μαχητές κάνουν λόγο συχνά πυκνά… Δείτε παρακάτω……είτε στις μεταξύ τ…
Ο μόνος παίκτης που έδωσε συγχαρητήρια στην Ροδάνθη Καππαρού για τις αποψινές τις επιδόσεις, ήταν ο Νικόλας Αγόρου!Ενώ όλοι οι Μαχητές κάνουν λόγο συχνά πυκνά… Δείτε παρακάτω……είτε στις μεταξύ τ…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…