Η Φωτεινή Αθερίδου πέρασε λίγες ημέρες στη Θεσσαλονίκη με τη γιαγιά της και τη θεία της και ανέβασε ένα συλλεκτικό βίντεο αφού είναι και οι τρεις… καρμπόν!Η ηθοποιός έχει αδυναμία στη γιαγιά της, τη…
Η Φωτεινή Αθερίδου πέρασε λίγες ημέρες στη Θεσσαλονίκη με τη γιαγιά της και τη θεία της και ανέβασε ένα συλλεκτικό βίντεο αφού είναι και οι τρεις… καρμπόν!Η ηθοποιός έχει αδυναμία στη γιαγιά της, τη…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…