Ο Αντώνης Καφετζόπουλος, που έχει ξεχωρίσει με τις ερμηνείες του, στην παράσταση «Αναζητώντας τον Αττίκ» που πρωταγωνιστεί έκανε δηλώσεις στην κάμερα του Happy Day!Ο ηθοποιός όπως φάνηκε θέλησε να μιλ…
Ο Αντώνης Καφετζόπουλος, που έχει ξεχωρίσει με τις ερμηνείες του, στην παράσταση «Αναζητώντας τον Αττίκ» που πρωταγωνιστεί έκανε δηλώσεις στην κάμερα του Happy Day!Ο ηθοποιός όπως φάνηκε θέλησε να μιλ…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…