Την γνωρίσαμε καλά και την αγαπήσαμε μέσα από τον ρόλο της Αγγέλας στην επιτυχημένη σειρά του Mega “Παρά Πέντε”!Ο λόγος φυσικά για την Αγγελική Λάμπρη, η οποία μίλησε στη “Φωλιά των Κούκου”! Διαβάστε …
Την γνωρίσαμε καλά και την αγαπήσαμε μέσα από τον ρόλο της Αγγέλας στην επιτυχημένη σειρά του Mega “Παρά Πέντε”!Ο λόγος φυσικά για την Αγγελική Λάμπρη, η οποία μίλησε στη “Φωλιά των Κούκου”! Διαβάστε …
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…