Υποψήφιοι για ακόμη μια φορά είναι παίκτες από την ομάδα των Διασήμων και συγκεκριμένα οι: Παπαργυρόπουλος, Κρητικός και Σπυροπούλου.Η ομάδα των Διασήμων είναι στην δύσκολη θέση για τέταρτη συνεχόμενη…
Υποψήφιοι για ακόμη μια φορά είναι παίκτες από την ομάδα των Διασήμων και συγκεκριμένα οι: Παπαργυρόπουλος, Κρητικός και Σπυροπούλου.Η ομάδα των Διασήμων είναι στην δύσκολη θέση για τέταρτη συνεχόμενη…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…