Άπραγη για πέμπτη συνεχή φορά αποχώρησε από την αίθουσα του Μονομελούς Εφετείου Κακουργημάτων η Τζούλια Αλεξανδράτου, καθώς δεν άρχισε χτες – όπως αναμενόταν- η δίκη με κατηγορούμενο το Μένιο Φουρθιώτ…
Άπραγη για πέμπτη συνεχή φορά αποχώρησε από την αίθουσα του Μονομελούς Εφετείου Κακουργημάτων η Τζούλια Αλεξανδράτου, καθώς δεν άρχισε χτες – όπως αναμενόταν- η δίκη με κατηγορούμενο το Μένιο Φουρθιώτ…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…