Η Όλγα Πηλιάκη μπορεί να μην μπήκε από την αρχή του DWTS μέσα στο παιχνίδι, όμως ακόμη και από τα μισά… έχει ήδη αναδειχθεί ένα από τα μεγάλα φαβορί. Η Όλγα σε αυτό το live χόρεψε με την περσινή νικ…
Η Όλγα Πηλιάκη μπορεί να μην μπήκε από την αρχή του DWTS μέσα στο παιχνίδι, όμως ακόμη και από τα μισά… έχει ήδη αναδειχθεί ένα από τα μεγάλα φαβορί. Η Όλγα σε αυτό το live χόρεψε με την περσινή νικ…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…