«Πόσο πια; Θα κάνω λίγο μεγαλύτερα τα αυτιά μου»Η αγαπημένη Ολυμπιονίκης Βούλα Πατουλίδου γuμνάζεται ακόμη εντατικά, γιατί όπως είπε και η ίδια: «πρωταθλήτρια ήμουν για ένα συγκεκριμένο χρόνο, αλλά θα…
«Πόσο πια; Θα κάνω λίγο μεγαλύτερα τα αυτιά μου»Η αγαπημένη Ολυμπιονίκης Βούλα Πατουλίδου γuμνάζεται ακόμη εντατικά, γιατί όπως είπε και η ίδια: «πρωταθλήτρια ήμουν για ένα συγκεκριμένο χρόνο, αλλά θα…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…