Σήμερα που όλες γιορτάζουμε την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας, η Πόπη Τσαπανίδου δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία πριν από 25 ολόκληρα χρόνια!Η ίδια πόζαρε έχοντας …
Σήμερα που όλες γιορτάζουμε την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας, η Πόπη Τσαπανίδου δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία πριν από 25 ολόκληρα χρόνια!Η ίδια πόζαρε έχοντας …
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…