Η Στέλλα Μιζεράκη είναι αναμφισβήτητα μία ωραία κοπέλα.Πριν μπει στο Power of love, είχε εμφανιστεί και κάπου αλλού.ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:> Έκτακτο: Κάτι σοβαρό περιμένουν!! Εγκαταλείπουν άρον-άρον την Τουρ…
Η Στέλλα Μιζεράκη είναι αναμφισβήτητα μία ωραία κοπέλα.Πριν μπει στο Power of love, είχε εμφανιστεί και κάπου αλλού.ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:> Έκτακτο: Κάτι σοβαρό περιμένουν!! Εγκαταλείπουν άρον-άρον την Τουρ…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…