Χαίρομαι όταν με διαβάζουν. Ειδικά όταν πρόκειται για ωραίες γυναίκες, χαίρομαι διπλά. Αναφέρομαι στη Βαλαβάνη που διέψευσε τον καυγά με τον Βάσαλο σε γνωστό κλαμπ με ένα βίντεο που κάνουν ζουζουνίτσε…
Χαίρομαι όταν με διαβάζουν. Ειδικά όταν πρόκειται για ωραίες γυναίκες, χαίρομαι διπλά. Αναφέρομαι στη Βαλαβάνη που διέψευσε τον καυγά με τον Βάσαλο σε γνωστό κλαμπ με ένα βίντεο που κάνουν ζουζουνίτσε…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…