Μετά το τέλος της εκπομπής της, το μεσημέρι της Παρασκευής, η Ελένη Μανεγάκη αναχώρησε για τον επίγειο παράδεισό της, την Άνδρο!Η παρουσιάστρια κάθε φορά που βρίσκει χρόνο και ο καιρός την βοηθάει στι…
Μετά το τέλος της εκπομπής της, το μεσημέρι της Παρασκευής, η Ελένη Μανεγάκη αναχώρησε για τον επίγειο παράδεισό της, την Άνδρο!Η παρουσιάστρια κάθε φορά που βρίσκει χρόνο και ο καιρός την βοηθάει στι…
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου εδώ…